O nas

JUSTYNA GRABOWSKA

spa reda

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończyłam z tytułem magistra pielęgniarstwa oraz WSB w Gdańsku na kierunku kosmetologii.

 

Pracuję w zawodzie medycznym od ponad 20 lat. Moje doświadczenie zawodowe sprawia, że zabiegi są dla naszych klientek przyjemne i bezpieczne.

 

Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów i zamiłowanie do kosmetologii, która od zawsze była w obszarze moich zainteresowań, sprawiają, że mogę przeprowadzać zabiegi u moich Pacjentów z pełną świadomością zachodzących procesów. Możliwość przekazania rzetelnych informacji oraz porad dotyczących codziennej pielęgnacji sprawiają, że moje podejście do każdego Pacjenta jest holistyczne.

SPA REDA

MIEJCE W KTÓRYM ZADBASZ O WSZYSTKIE SWOJE ZMYSŁY

Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i medycyny estetycznej. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesne urządzenia oraz sprawdzone, profesjonalne kosmetyki renomowanych firm. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowane kosmetyczki, które ze szczególną troską dbają o komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów. Duży nacisk kładziemy także na bezpieczeństwo oraz higienę. Nieustannie staramy się podążać za najnowszymi trendami w kosmetyce. Nasz zespół często uczestniczy w szkoleniach branżowych prowadzonych przez najlepszych polskich i europejskich specjalistów, aby móc zaoferować naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

KLIENCI NAS CHWALĄ

OPINIE Z MOMENT

OPINIE Z GOOGLE

SPAREDA
4.6
Na podstawie 23 opinii
powered by Google
Kasia Piotrowska
Kasia Piotrowska
12:50 29 Mar 19
Jak zawsze Super😀
Madziąg K
Madziąg K
15:57 12 Feb 19
Bardzo miła i profesjonalna obsługa jest czysto i przytulnieSą nowoczesne produkty Efekty na twarzy widoczne 😁
Joanna Horbik
Joanna Horbik
17:41 05 Dec 18
Super zabiegi i miła obsługa.
Katarzyna Felczer
Katarzyna Felczer
06:02 14 Mar 18
Polecam! Byłam już na kilku zabiegach oczyszczających i nie mam zastrzeżeń. Plus za konkurencyjne ceny 🙂
Natalia Choińska
Natalia Choińska
15:34 20 Dec 17
Zabieg oczyszczania byl źle wykonany zamiast oczyścić cerę rozniosło sie po calej twarzy efekt masakryczny nigdy nie... mialam cary w takim stanieczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
js_loader