Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

lipoliza iniekcyjna
400 Zł
brzuch
lipoliza iniekcyjna
350 Zł
podbródek
lipoliza iniekcyjna
400 Zł
pelikany
lipoliza iniekcyjna
400 Zł
boczki
botoks
350 Zł
1 okolica
fibryna bogatopłytkowa
800 Zł
wypełnienie bruzd i zmarszczek
stymulatory tkankowe
1500 Zł
Radiesse
stymulatory tkankowe
500 Zł
polinukleotydy - okolica oczu i szyja
stymulatory tkankowe
600 Zł
Ejal 40
stymulatory tkankowe
500 Zł
Platinum ultra

Mezoteriapia igłowa
700 zł
twarz + szyja + dekolt
Mezoteriapia igłowa
600 zł
twarz + szyja
Mezoteriapia igłowa
400 zł
skóra głowy
Mezoteriapia igłowa
500 zł
skóra głowy dr. Cyj
osocze bogatopłytkowe
500 zł
skóra głowy
osocze bogatopłytkowe na skórę głowy
500 zł
90 minut
osocze bogatopłytkowe na twarz
600 zł
60 minut
redukcja blizn i rozstępów
500 zł
za pomocą fali radialnej i osocza bogatopłytkowego
Modelowanie kwasem hialuronowym
600 Zł
usta
Modelowanie kwasem hialuronowym
600 Zł
bruzdy nosowo wargowe

BOTOKS

Botoks jest substancją stosowaną w celu złagodzenia rysów twarzy oraz pozbycia się zmarszczek. Zastrzyki z botoxu przyczyniają się do nadania twarzy młodszego wyglądu. Toksyna botulinowa (potocznie zwana botoxem) to neuromodulator, który powoduje zahamowanie uwalniania się acetylocholiny (neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami). Odpowiednia dawka toksyny podana w obręb nadmiernie aktywnego mięśnia skutkuje ograniczeniem jego aktywności.
Podawanie botoxu pod skórę pomaga w dość mało inwazyjny sposób wygładzić (nie usunąć) istniejące zmarszczki mimiczne – kurze łapki, zmarszczki na czole oraz zmarszczkę lwią pomiędzy brwiami.
Botoks stosuje sie również na usta , który pozwala na uniesienie opadających kącików, tzw. zmarszczek palacza nad górną wargą, a nawet przy walce z „pomarańczową skórką” na brodzie.
Mięśnie mimiczne, w które podany zostaje botox stają się rozluźnione, co w efekcie wpływa na wygładzenie linii skóry. Toksyna botulinowa pozwala także podnieść brwi, koniuszek nosa, zlikwidować efekt kwadratowej twarzy lub poprawić owal twarzy
Nadpotliwość pach i okolic intymnych – leczenie toksyną botulinową Nadpotliwość to przykry problem, z którym boryka się wiele kobiet i mężczyzn. Dolegliwość ta może dotyczyć zarówno pach, jak i stóp lub okolic intymnych. Zabieg toksyną botulinową potrafi skutecznie powstrzymać pocenie się nawet na 6 miesięcy. Fakt ten wynika z oddziaływania tej substancji na włókna nerwowe pobudzające pracę gruczołów potowych, dzięki czemu dochodzi do ich skutecznego zablokowania. Nie warto więc rezygnować z normalnego życia, kiedy pocenie się można skutecznie powstrzymać na długi czas.

lipoliza iniekcyjna

Zabieg jest dedykowany osobom z następującymi problemami:
 • nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, biodrach, udach, ramionach, kolanach i pośladkach,
 • podwójny podbródek,
 • potrzeba wymodelowania sylwetki.

 • Lipoliza iniekcyjna będzie idealnym wyjściem aby pozbyć się powyższych problemów !
  Lipoliza iniekcyjna to zabieg, polegający na miejscowym wstrzyknięciu preparatu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Służy ona do redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu i wymodelowania sylwetki, czego nie można zrobić za pomocą ćwiczeń czy diety. Zabieg jest mało inwazyjny, w pełni kontrolowany i bezpieczny.
  Zabieg polega na podaniu za pomocą serii zastrzyków substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. “Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu.
  Aby uzyskać zadowalający efekt zabieg należy wykonać w serii od 2 do 3 zabiegów, jeśli ilość tkanki tłuszczowej jest większa to seria zabiegów powinna być większa. Odstęp między zabiegami wynosi ok. 3-4 tygodnie.

stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa , co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry. To powoduje, że dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych skórze zostaje przywrócona dawna elastyczność, gładkość i blask. Zmarszczki i przebarwienia przestają być widoczne, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd.
Na rynku istnieje wiele rodzajów i producentów stymulatorów tkankowych. Różnią się one między sobą przede wszystkim wskazaniami, trwałością, uzyskanymi efektami, mechanizmem działania i składem. Są wytwarzane na bazie takich substancji, jak m.in.: kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia, kwas L-polimlekowy, aminokwasy i polinukleotydy.
Rodzaj zastosowanego preparatu uzależniony jest od jakości skóry Pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych można wykonać zarówno u osób młodych, które pragną zatrzymać upływ czasu, jak i u pacjentów dojrzałych z już widocznymi oznakami starzenia na skórze.
efekty:
 • biolifting skóry – ponieważ skóra ulega zagęszczeniu, widoczny jest wyraźny efekt uniesienia;
 • intensywne nawilżenie – które uzyskujemy przede wszystkim dzięki obecnemu w preparacie kwasowi hialuronowemu;
 • intensywna antyoksydacja – preparat zapobiega powstawaniu wolnych rodników.

Zabieg jest szczególnie zalecany w przypadku:
 • skóry odwodnionej,
 • skóry narażonej na stres oksydacyjny,
 • cieni pod oczami,
 • skóry z widocznymi oznakami starzenia (bruzdy, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki mimiczne),
 • nierównego kolorytu skóry.

modelowanie UST

Zabieg wypełniania i modelowania ust wykonuje się celem zwiększenia objętości, poprawy konturu warg i ich nawilżenia. Powiększanie ust jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym. W zabiegu wykorzystuje się wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego – substancji naturalnie występującej w organizmie człowieka.
Kwas hialuronowy wiąże wodę w komórkach skóry. Preparat stopniowo wchłania się, dlatego efekty zabiegu są przemijające i utrzymują się przez około 9-12 miesięcy. Przywracanie objętości i modelowanie ust rekomendowane jest osobom niezadowolonym z wyglądu warg, posiadającym wargi wąskie, asymetryczne, z opadającymi kącikami, a także posiadającym tzw. zmarszczki palacza. Wypełnianie ust nadaje twarzy młodszego i bardziej promiennego wyglądu.
PRZED ZABIEGIEM:
Na 5 dni przed zabiegiem należy odstawić aspirynę i inne leki wpływające na krzepliwość krwi i preparatów Gingko biloba
PO ZABIEGU:
Przez kilkanaście godzin może utrzymywać się obrzęk w miejscu wkłucia Możliwe zasinienia
W dniu zabiegu należy unikać sauny, solarium i dużego wysiłku fizycznego
Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu utrzymuje się od 9 – 12 miesięcy
U palaczy mniej skuteczny niż u osób niepalących.
PRZECIWWSKAZANIA:
Nadwrażliwość na składniki preparatu
Infekcje (opryszczka, trądzik) i stany zapalne skóry
Zaburzenia układu odpornościowego (pacjenci po przeszczepach, choroby z autoagresji)
Ciąża i okres karmienia

WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

Wypełnienie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy stanowi doskonały materiał wykorzystywany do ujędrniania i powiększania ust, policzków, konturów twarzy, sprawiając, że skóra promienieje i dłużej cieszy się witalnością. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiadającym za utrzymanie jej młodego wyglądu, jego zastosowanie jest bezpieczne i może być regularnie powtarzane.
W skórze kwas hialuronowy odpowiada dodatkowo za właściwy poziom nawilżenia, dlatego zabiegi z jego użyciem doskonale nawilżają skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz sprawiają, że jest ona wygładzona, a zmarszczki zredukowane.
Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego zmarszczki mogą być szybko i efektywnie korygowane. Powszechnie stosuje się w celu wygładzenia oraz redukcji zmarszczek preparaty zawierające kwas hialuronowy, lub bezpośrednie zastrzyki śródskórne z czystym kwasem hialuronowym dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu.
Kwas hialuronowy – zastosowanie
Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, a jego wartość traci na jakości. Nic więc dziwnego, że skóra wykazuje widoczne oznaki starzenia się i spadek nawilżenia. Ten proces wytwarza z początku drobne zmarszczki, następnie te głębokie i trudniejsze do usunięcia, po zmarszczki na dobre wpisujące się w ludzki fenotyp. Cała twarz z wiekiem przekształca się i opada na skutek utraty cennych substancji. Użycie kwasu hialuronowego sprawia, że twarz odżywa na nowo i wygląda po prostu piękniej.
Wypełnianie i odświeżanie ust kwasem hialuronowym
Z wiekiem kontur ust traci wyraźny kontur. W naszym gabinecie wykonujemy wypełnianie kącików ust kwasem hialuronowym, poprawę konturu ust i odświeżenie czerwieni ust wraz z jej intensywnym nawilżeniem.
Zajmujemy się również redukcją zmarszczek palacza powstających nie tylko u osób, które zmagają się z nałogiem.
Wygładzanie i ujędrnianie skóry kwasem hialuronowym – wskazania
 • zmarszczki i bruzdy wokół ust, ,,zmarszczki palacza”;
 • zmarszczki wokół oczu, ,,kurze łapki”;
 • opadnięte kąciki ust;
 • poziome zmarszczki na czole;
 • utrata objętości i zarysu twarzy;
 • zmarszczki, bruzdy zwiotczenie skóry na dekolcie i szyi,
 • starzenie skóry dłoni;
 • utrata nawilżenia skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa Zabieg ten jest przeznaczony dla osób, które zauważają pierwsze objawy starzenia skóry oraz dla osób, u których proces starzenia jest bardziej zaawansowany.
Zabieg ten polega na wprowadzaniu odpowiednich środków za pomocą cienkiej igły. Preparaty, które są wprowadzane w skórę w swoim składzie zawierają głównie kwas hialuronowy oraz szeroką gamę witamin.
Wykonuje się ją na twarzy, szyi dekolcie ale także na dłoniach.
W zabiegu tym stosujemy rozmaite koktajle, które dopasowujemy w zależności do potrzeb pacjenta. Dzięki temu możemy zadziałać na różnego typu problemy skórne, co sprawia, że mezoterapia jest niezwykle uniwersalnym zabiegiem.
Wskazania do zabiegu:
 • zmarszczki,
 • wiotka, mało jędrna skóra,
 • cera szara i ziemista,
 • zapobieganie starzeniu się skóry,
 • przebarwienia na skórze,
 • cera z tendencją do trądziku,
 • cienie pod oczami,
 • worki i obrzęki w okolicach oczu,
 • nadmierne wypadanie włosów.

Mezoterapia igłowa twarzy.
W tym obszarze wykorzystujemy koktajle o rozmaitym działaniu: napinającym, liftingującym czy nawilżającym.
Przykładowo, jeśli masz cerę dojrzałą, na której widoczne są już zmarszczki, mezoterapia igłowa pomoże Ci się z nimi uporać. Dzięki zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego i substancji odżywczych, skóra wygładzi się i zregeneruje.
Dla cery przesuszonej dobrze nadaje się koktajl witaminowy, bogaty w składniki nawilżające. Dzięki mezoterapii możemy również spowolnić procesy starzenia się skóry, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i wiotczeniu tkanek.
Mezoterapia igłowa jest również dobrym rozwiązaniem na problemy skórne, takie jak trądzik, czy atopowe zapalenie skóry.
Mezoterapia igłowa pod oczy
W tym rejonie najszybciej widoczne są oznaki starzenia.Dlatego warto raz na jakiś czas dostarczyć skórze w tej okolicy specjalnych substancji nawilżających i odżywczych. Mezoterapia igłowa na dekolt
Mezoterapia igłowa umożliwia odżywienie i nawilżenie skóry w tym rejonie. Dla skóry dekoltu przeznaczone są mieszanki zawierające kwas hialuronowy, kolagen oraz odpowiednio dobrane witaminy.
Mezoterapia igłowa skóry głowy
Mezoterapia igłowa doskonale nadaje się do powstrzymania łysienia i pobudzenia cebulek włosowych do produkcji nowych włosów. W tym przypadku sprawdzą się mieszanki, w których główną rolę odgrywają witaminy oraz aminokwasy.
Substancje aplikowane bezpośrednio w skórę głowy rozpoczynają procesy regeneracyjne, dzięki którym następuje przyspieszenie odnowy komórkowej. Efektami mezoterapii igłowej głowy są: szybszy wzrost włosów, zapobieganie łysieniu i wzmocnienie cebulek włosowych.
Efekty mezoterapii igłowej
 • zagęszczenie skóry,
 • ujędrnienie i napięcie tkanek,
 • redukcję zmarszczek,
 • likwidację cieni i worków pod oczami,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • wzmocnienie włosów,
 • zapobieganie łysieniu,
 • poprawę kondycji skóry trądzikowej i atopowej,
 • wyraźne odmłodzenie skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe ( WAPIRZY LIFTING)
Osocze bogatopłytkowe PRP jest to koncentrat płytek krwi w niewielkiej ilości osocza. PRP jest jednym z najbardziej bezpiecznych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej.
Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym można stosować jako samodzielny zabieg w serii 3-5 zabiegów w odstępach co 3-4 tygodnie. Wskazaniami do zabiegu są między innymi biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu, niwelowanie zmarszczek, regeneracja skóry po innych zabiegach.
Równie częstym powodem jest też walka z łysieniem, terapia rozstępów, terapia okolic oczu. Nie jest przeszkodą skóra wrażliwa, alergiczna.
Osocze bogatopłytkowe - twarz, szyja, dekolt
Wśród wielu możliwości medycyny estetycznej, ten zabieg cieszy się uznaniem. Jest wybierany na twarz zarówno w celach naprawczych i gwarantuje zwiększenie zagęszczenia skóry, dzięki czemu następuje poprawa wizualna, rewitalizacja skóry, zwiększenie produkcji kolagenu. To tzw. wampirzy lifting.
Pacjentki często wybierają ten rodzaj zabiegu na twarz z uwagi z zerowym ryzykiem wystąpienia alergii. Również w przypadku blizn potrądzikowych polecany jest szczególnie. Wybierany także przez osoby, które decydują się na wypełnienie drobnych zmarszczek – uzyskujemy efekt młodszej, zdrowszej, pełnej blasku cery bez przebarwień.
Osocze bogatopłytkowe pod oczy
W wyniku zastosowania osocza bogatopłytkowego dochodzi do tworzenia nowych naczyń krwionośnych, co ma bezpośredni wpływ na zwiększoną redukcję zmarszczek. A dzięki temu, że zabiegi pobudzają procesy regeneracji tkanek, uzyskane efekty są widoczne jeszcze długo po zabiegu.
Zachowanie naturalnego wyglądu twarzy jest dla niektórych klientów decydującym czynnikiem, szczególnie, jeśli stosują je jedynie w kwestiach wizualnych.
Osocze bogatopłytkowe efekty
Osocze bogatopłytkowe PRP jest preparatem krwiopochodnym – materiałem tkankowym pacjenta powstałym po odwirowaniu pobranej krwi. Jest to preparat całkowicie naturalny, immunologicznie obojętny, bez żadnych obcych dodatków. Zabieg służy autologicznej odnowie tkanek – to znaczy z użyciem czynników pozyskiwanych z własnego ciała - komórek macierzystych.
Jednak główną rolę odgrywają czynniki wzrostu, które regenerują skórę, poprawiają jej ukrwienie i odżywienie. Poprzez stymulację komórek macierzystych oraz pobudzanie fibroplastów do produkcji nowego kolagenu stymuluje odnowę skóry. Dzięki temu staje się ona bardziej elastyczna, jędrna, rozjaśniona i odmłodzona.
U wielu pacjentów zmniejszają się przebarwienia i trądzik. Jest to idealny zabieg dla skór alergicznych, wrażliwych z problemem naczyniowym, ponieważ po zabiegu skóra ulega odbudowaniu. Stosując osocze bogatopłytkowe efekt osiągasz szybko, a korzyści odczuwasz długo.
Osocze bogatopłytkowe efekty:
Po zabiegu zdecydowanie obserwowany jest czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego, który między innymi ma wpływ na aktywację mikrokrążenia, a co za tym idzie – wygląd skóry na co dzień. Efekty widoczne są gołym okiem i bardzo szybko. Fibroblasty pomagają w regeneracji, ale również w produkcji kolagenu, dzięki czemu koloryt skóry poprawia się.
Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeznaczone są i polecane osobom w różnym wieku, nawet z historią zabiegów dermatologicznych. Zabiegi z osoczem zyskują coraz większą uwagę mężczyzn, szczególnie w zakresie skóry głowy i problemów z łysieniem. Mocniejsze, gęstsze włosy są osiągalne właśnie dzięki zastosowaniu tej metody – proces odrastania trwa kilkanaście tygodni i przynosi rewelacyjne efekty.
Osoba wykonująca zabieg:
Justyna Grabowska
mgr pielęgniarstwa , kosmetolog

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE NA skórę głowy

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jedne z najskuteczniejszych zabiegów w walce z łysieniem. Zastosowanie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym pacjenta pozwala w znaczny sposób zagęścić włosy i poprawi ich jakość, a to dlatego, iż osocze odżywia skórę głowy i pobudza ją do pracy.
Mezoterapia osoczem to jeden z popularniejszych zabiegów pozwalający efektywnie przeciwdziałać utracie włosów i pobudzić je do wzrostu.
Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z własnej krwi pacjenta, a następnie specjalnie się je obrabia. Ten cenny płyn jest odpowiednio odwirowywany oraz separowany, a dzięki obróbce uzyskuje się w 100% pożądaną substancję, zawierającą nawet 60 różnych substancji czynnych. To właśnie owe substancje pozwalają naprawić tkanki, zregenerować skórę oraz efektywnie pobudzić włosy do wzrostu.
Osocze bogatopłytkowe na włosy można stosować zarówno profilaktycznie jak i wtedy, gdy dostrzegamy pierwsze oznaki zbyt mocno przerzedzających się włosów.
Zaleca się przeprowadzenie serii (3-5) zabiegów w odstępie kilku tygodni – wszystko po indywidualnym omówieniu z kosmetologiem'.
Zabieg z wykorzystaniem osocza na włosy ma wiele zalet i przynosi wymierne efekty, które są widoczne po niedługim czasie od jego wykonania. Przede wszystkim jest to zabieg prawie nieinwazyjny oraz bezpieczny. Osocze wykorzystywane w zabiegu jest osoczem danego pacjenta, jest to więc płyn w 100% tolerowany przez jego organizm.
Mezoterapia osoczem to zabieg, który przeprowadza się sprawnie, a po wszystkim nie trzeba poddawać się jakiejkolwiek rekonwalescencji.
Zabieg z użyciem osocza jest dedykowany osobom, które borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów i zauważają przerzedzanie się włosów, którego dotąd nie było. Osocze można skutecznie aplikować na zakola zagęszczając je.
Wymierne efekty zabiegów będą widoczne najwcześniej po ok. 3 miesiącach od ich wykonania. Znakomita większość moich pacjentów jest zgodna, iż tego typu mezoterapia zahamowała proces wypadania włosów oraz efektywnie przyczyniła się do wzrostu nowych i zdrowych włosów.
Zastosowanie kilku zabiegów mezoterapii osoczem skutkuje zauważalnym zagęszczeniem się fryzury – najczęściej widzą to osoby, które dotąd cierpiały na różne rodzaje łysienia, w tym androgenowego i plackowatego.