O nas

Iwona Donarska
IWONA DONARSKA

spa reda

Iwona Donarska – Właścicielka Salonu Piękności SpaReda oraz Permanent Make Up Academy Iwona Donarska. Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, międzynarodowy juror i speaker PMU. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka i specjalistka swojego zawodu.

SPA REDA

MIEJCE W KTÓRYM ZADBASZ O WSZYSTKIE SWOJE ZMYSŁY

 

Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, medycyny estetycznej oraz makijażu permanentnego. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesne urządzenia oraz sprawdzone, profesjonalne kosmetyki renomowanych firm. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowane kosmetyczki, które ze szczególną troską dbają o komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów. Duży nacisk kładziemy także na bezpieczeństwo oraz higienę. Nieustannie staramy się podążać za najnowszymi trendami w kosmetyce. Nasz zespół często uczestniczy w szkoleniach branżowych prowadzonych przez najlepszych polskich i europejskich specjalistów, aby móc zaoferować naszym Klientom usługi na jak najwyższym poziomie. Na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego działamy dla Was od 2004 r. Początkowo w Rumii a obecnie w Redzie, gdzie znajdą nas Państwo pod adresem Al. Jana Pawła II 11L.


Zapraszamy!

KLIENCI NAS CHWALĄ

OPINIE Z MOMENT

OPINIE Z GOOGLE

SPAREDA Iwona Donarska
4.6
Based on 23 reviews
powered by Google
Kasia Piotrowska
Kasia Piotrowska
12:50 29 Mar 19
Jak zawsze Super😀
Madziąg K
Madziąg K
15:57 12 Feb 19
Bardzo miła i profesjonalna obsługa jest czysto i przytulnieSą nowoczesne produkty Efekty na twarzy widoczne 😁
Joanna Horbik
Joanna Horbik
17:41 05 Dec 18
Super zabiegi i miła obsługa.
Katarzyna Felczer
Katarzyna Felczer
06:02 14 Mar 18
Polecam! Byłam już na kilku zabiegach oczyszczających i nie mam zastrzeżeń. Plus za konkurencyjne ceny 🙂
Natalia Choińska
Natalia Choińska
15:34 20 Dec 17
Zabieg oczyszczania byl źle wykonany zamiast oczyścić cerę rozniosło sie po calej twarzy efekt masakryczny nigdy... nie mialam cary w takim stanieczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie